DZIĘKUJEMY BARDZO!

Podpisana przez Ciebie petycja ma ogromne znaczenie.

Twój głos poparcia niebawem trafi do abpa Marka Jędraszewskiego. Jednak już teraz jest on czytelnym głosem w obronie atakowanego metropolity, wobec którego lobby LGBT wysuwa nawet groźby zamknięcia w więzieniu!

To wszystko dzieje się w Polsce 2019 roku, w której rzekomo każdy ma swobodę głoszenia swoich poglądów, a Kościół zapewnioną autonomię działania. Tymczasem, otwarcie obraża się arcybiskupa, manipuluje jego słowami i powtarza antykatolickie postulaty w mediach głównego nurtu.

Czy katolicka większość na to pozwoli?

NIE, jeśli tylko ludzie dobrej woli – tacy jak Ty – zaczną działać szybko, solidarnie i w sposób zorganizowany.

Dlatego mam do Ciebie bardzo ważną prośbę:

powiedz o naszej akcji Twojej rodzinie, Przyjaciołom, znajomym! Skorzystaj z zamieszczonego obok prostego formularza – wpisz adresy e-mail tych osób, które możesz powiadomić o naszej petycji.

My prześlemy do nich e-maile zapraszające do udziału w akcji wraz z linkiem do strony.

Niech każdy, kto nie godzi się na ohydne atakowanie Kościoła i prześladowanie abpa Jędraszewskiego weźmie udział w naszej akcji!


Wypełnienie formularza zajmie Ci zaledwie minutę, a wspomoże nas istotnie w rozpropagowaniu kampanii.

Z pozdrowieniami,
Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
im. Ks. Piotra Skargi

 

PS. Pamiętaj – mamy niewiele czasu. Media głównego nurtu nagłaśniają nagonkę lobby LGBT, dlatego musimy dać szybką i głośną odpowiedź na te ataki! Skorzystaj proszę z formularza i przekaż znajomym informację o tej kampanii.

Powiedz znajomym o naszej akcji:

Twoi znajomi otrzymają email następującej treści:

Dzień dobry!

Twój znajomy wyraził właśnie poparcie dla arcybiskupa Marka Jędraszewskiego podpisując petycję MUREM ZA ARCYBISKUPEM JĘDRASZEWSKIM na stronie Popierajmy.pl i prosi Cię o to samo. To zajmie nie więcej niż dwie minuty.

Przypomnijmy: arcybiskup Marek Jędraszewski zwrócił uwagę, że miejsce komunizmu zastąpiła nowa, niezwykle niebezpieczna ideologia. – Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – mówił.

To wywołało furię przedstawicieli środowisk LGBT, które zaatakowały arcybiskupa. W internecie przelewa się fala nienawiści, którą podsycają media głównego nurtu, niemal non stop publikując ataki wrogów Kościoła i zapraszając ideologów LGBT przed kamery!

Nie ma na to naszej zgody, dlatego stajemy w obronie arcybiskupa Marka Jędraszewskiego i okażmy Mu należyte wsparcie! Dołącz do nas!

Liczy się każdy głos. Pokażmy arcybiskupowi Jędraszewskiemu, że jesteśmy mu wdzięczni za słowa prawdy, tak potrzebne w czasach zamętu!

 

Z wyrazami szacunku,
Zespół Popierajmy.pl

Kliknij aby zobaczyć całość