Drogi Przyjacielu!

Podpisany przez Ciebie list ma ogromne znaczenie...

... bowiem im więcej listów wyślemy do polskiego Ministra Spraw Zagranicznych, tym większą wywrzemy na niego presję i tym skuteczniej skłonimy go do podjęcia odpowiednich kroków, mających na celu zapewnienie bezpiecznego miejsca do życia dla Asi Bibi i jej rodziny!

Za poruszające wyznanie wiary w Chrystusa Asi Bibi grozi okrutna śmierć. Twój podpis to naprawdę wiele. Cóż bowiem więcej możemy zrobić my, Polacy, żyjący prawie sześć tysięcy kilometrów od Pakistanu? Mam wielką nadzieję, że więcej w tej sprawie uczynić może nasze państwo – a to na jego przedstawicieli wywieramy wpływ dzięki takim platformom jak popierajmy.pl.

Dlatego proszę jeszcze o jeden mały gest – proszę zaprosić do naszej akcji swoich znajomych!

Niech wszyscy ludzie, którzy nie godzą się na bestialskie prześladowania chrześcijan wezmą udział w naszej akcji!

Aby przyczynić się do jak najszerszego rozpropagowania naszej petycji należy skorzystać z zamieszczonego obok formularza i wpisz adresy mailowe swoich znajomych, a my prześlemy do nich emaile zachęcające do wejścia na stronę i podpisania listu w sprawie Asi Bibi.  

To zajmuje zaledwie minutę! Proszę pamiętać - mamy niewiele czasu! 

Z pozdrowieniami,
Arkadiusz Stelmach
Wiceprezes Instytutu
Ks. Piotra Skargi

Powiedz znajomym o naszej akcji:

Twoi znajomi otrzymają email następującej treści:

Dzień dobry!

Twój znajomy właśnie wziął udział w kampanii AZYL DLA ASI BIBI i prosi Cię o udzielenie wsparcia tej bardzo ważnej akcji.

To zajmie tylko chwilę. Z Twoją pomocą możemy pomóc Asi Bibi, dzielnej chrześcijance z Pakistanu, która po wielu latach spędzonych w więzieniu i niezliczonych bataliach sądowych może w końcu wrócić do swojej rodziny. Niestety - islamscy radykałowie nie zgadzają się z decyzją pakistańskiego sądu i grożą jej śmiercią. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link i przyłączysz się do akcji poprzez wysłanie Twojego własnego listu do Ministra Spraw Zagranicznych z prośbą o udzieleniu jej azylu w Polsce.

Wspieram Asię Bibi!

Liczy się każdy głos. Pokażmy Asi Bibi, że ją wspieramy - tak jak to uczynił Twój znajomy!

Z pozdrowieniami,
Zespół Popierajmy.pl

Kliknij aby zobaczyć całość

Notice: Undefined index: e in /home/admin/domains/popierajmy.pl/application/controllers/IndexController.php on line 503