AZYL DLA ASI BIBI!

Azyl dla Asi Bibi!

OPIS PETYCJI:

Chrześcijanka spędziła w pakistańskim więzieniu osiem lat. 31 października – po licznych interwencjach organizacji międzynarodowych – Asia Bibi została uniewinniona, ale wciąż nie może wyjść z więzienia, bowiem islamscy fanatycy grożą, że ją zabiją. 

Tuż po wydaniu wyroku uniewinniającego chrześcijankę przez Sąd Najwyższy Pakistanu, na ulicę wyszły setki wyznawców Mahometa. Wykrzykiwali nienawistne hasła, domagając się wykonania kary śmierci na Asi Bibi. Nie kryli się ze swoimi planami, wprost zapowiadając, że jeśli egzekucji nie dokona kat – to oni dokonają samosądu.  

Nie możemy być obojętni wobec tych wydarzeń! Jest ogromna szansa na uratowanie życia Asii Bibi i musimy ją wykorzystać. Dlatego zwracamy się do polskich władz z prośbą o interwencję dyplomatyczną i zaoferowanie azylu pakistańskiej chrześcijance oraz jej rodzinie. W Polsce przecież nie grozi jej śmierć z rąk fanatycznych wyznawców islamu! 

Im więcej uda się zebrać podpisów, tym większą presję wywrzemy na przedstawicielach naszego państwa. Nie zwlekaj – złóż swój podpis i wyślij zamieszczoną obok petycję do szefa polskiej dyplomacji!

TREŚĆ PETYCJI:

 

Szanowny Pan 
Jacek Czaputowicz
Minister Spraw Zagranicznych 

Do wiadomości:
Szanowny Pan
Rafał Rogala
Szef Urzędu do spraw Cudzoziemców

            

Szanowny Panie Ministrze!

Pakistańska chrześcijanka Asia Bibi spędziła ostatnie osiem lat w więzieniu w Pakistanie. Jej jedyną winą było wyznanie wiary w Chrystusa w prywatnej rozmowie z koleżankami – została jednak oskarżona o bluźnierstwo, karane przez wyznawców islamu karą śmierci! 31 października 2018 roku pakistański Sąd Najwyższy zdecydował o uniewinnieniu Asi Bibi ale wciąż zagraża jej – oraz jej rodzinie – śmiertelne niebezpieczeństwo. Tysiące islamskich fanatyków pragną śmierci chrześcijanki – tuż po ogłoszeniu uniewinniającego ją wyroku wyszli na ulice i wywołali zamieszki!

Gorąco więc proszę o przyznanie Asi Bibi oraz jej rodzinie azylu w Polsce, w kraju w którym nie grozi im żadne niebezpieczeństwo! 

Zdaję sobie sprawę, że to Asia Bibi musiałby wystąpić z prośbą o azyl, ale jestem przekonany, że po ośmiu latach pobytu w więzieniu może nie poradzić sobie ze zorganizowaniem wszystkiego samodzielnie. Dlatego apeluję by polscy dyplomaci pracujący w ambasadzie w Islamabadzie zwrócili się do niej z ofertą zorganizowania pomocy prawnej i logistycznej. 

Nie mamy czasu do stracenia. Asia Bibi oraz członkowie jej rodziny mogą stać się celem zamachowców lada dzień. Ufam, że przedstawiciele polskiego państwa zarówno w Warszawie jak i w Islamabadzie staną na wysokości zadania i pomogą uratować życie niewinnych osób, prześladowanych za wiarę.   

Z poważaniem
 

KAMPANIA ZAKOŃCZONA

OSTATNIO PODPISALI:

00
Magdalena O.
00
Zbigniew T.
00
Andrzej M.
00
Katarzyna S.
Wesprzyj portal
Przekaż znajomym
logo
Wesprzyj nas.
Zwiększ siłę Twojego poparcia! Zadeklaruj dowolną kwotę, jaką możesz wesprzeć nasz serwis. Otrzymane datki przeznaczamy na utrzymanie Popierajmy.pl
Kwota:
Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31- 064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących celach: a) w celu wsparcia akcji, przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu służy podjęciu działań przed zawarciem umowy zgodnie z art. 6 ust.1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu ze Stowarzyszeniem w związku z jego celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych i możliwościach wspierania działalności Stowarzyszenia. Przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez Stowarzyszenie, zgodnie z art. 6 ust.1. lit. f RODO. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie będzie możliwe wykonanie zamówienia i wsparcie akcji.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Wszystkie te żądania będziecie mogli Państwo zgłaszać na adres siedziby Stowarzyszenia, przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych” lub na adres e-mail:iod@piotrskarga.pl. Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Do Państwa danych osobowych mogą mieć również dostęp podmioty świadczące na rzecz Stowarzyszenia usługi, w szczególności hostingowe, informatyczne, wysyłkowe. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez nas bezterminowo, jednak nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń z tytułu naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych w razie otrzymania od Państwa sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
logo
Powiedz znajomym o naszej akcji.
Wpisz poniżej adresy e-mail osób, których chcesz zachęcić do wzięcia w niej udziału.

Dzień dobry!

Twój znajomy właśnie wziął udział w kampanii AZYL DLA ASI BIBI i prosi Cię o udzielenie wsparcia tej bardzo ważnej akcji.

To zajmie tylko chwilę. Z Twoją pomocą możemy pomóc Asi Bibi, dzielnej chrześcijance z Pakistanu, która po wielu latach spędzonych w więzieniu i niezliczonych bataliach sądowych może w końcu wrócić do swojej rodziny. Niestety - islamscy radykałowie nie zgadzają się z decyzją pakistańskiego sądu i grożą jej śmiercią. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link i przyłączysz się do akcji poprzez wysłanie Twojego własnego listu do Ministra Spraw Zagranicznych z prośbą o udzieleniu jej azylu w Polsce.

Wspieram Asię Bibi!

Liczy się każdy głos. Pokażmy Asi Bibi, że ją wspieramy - tak jak to uczynił Twój znajomy!

Z pozdrowieniami,
Zespół Popierajmy.pl

Kliknij aby zobaczyć całość
Udostępnij na portalach społecznościowych: